Movies
Ratings
113
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Murder in the FirstRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 2.5