Titles you rated
Look BackRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
InnocenceRated ★ 1.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0- The Birth of KoreaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.5