Titles you rated
Never Back DownRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 5.0
Mourning GraveRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
UnthinkableRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0