Titles you rated
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0