Titles you rated
Architecture 101Rated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Hachi-koRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Stranger Than FictionRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0