Movies
Ratings
313
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0