Titles you rated
Love So DivineRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 2.0
The PrestigeRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 2.0