Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
DefaultRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 5.0