Movies
Ratings
27
ConstantineRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
A Long VisitRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
My BrotherRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0