Movies
Ratings
29
AvatarRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 3.0
KillersRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0