Movies
Ratings
31
RansomRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 5.0
Under SiegeRated ★ 5.0
MoonRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.0
Two Cops 2Rated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
General's SonRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 5.0
Free WillyRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0