Titles you rated
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
Body of LiesRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 2.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 1.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 2.5
BatmanRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 2.0