Movies
Ratings
256
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0