Movies
Ratings
97
A Bloody AriaRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 2.5
He's on DutyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Dance With The WindRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.5