Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
Seoul VibeRated ★ 2.0
HuntRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 1.0
The NotebookRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Tale of TalesRated ★ 3.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0