Movies
Ratings
166
TransformersRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5