Titles you rated
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
99 HomesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Dirty GrandpaRated ★ 3.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5