Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Midnight ExpressRated ★ 4.5
The Bang Bang ClubRated ★ 4.5