Movies
Ratings
646
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
Open GraveRated ★ 4.0
Lupin the 3rd Bye-Bye Liberty - Close Call!Rated ★ 5.0
Lupin the Third: The Fuma ConspiracyRated ★ 5.0
Lupin the Third: The Legend of the Gold of BabylonRated ★ 5.0