Movies
Ratings
33
RudyRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Cable GuyRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0