Movies
Ratings
258
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Patch AdamsRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5