Movies
Ratings
90
BoyhoodRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0