Titles you rated
The Suicide SquadRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
SpectralRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 4.5
FriendRated ★ 3.5
Gran TurismoRated ★ 2.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5