Movies
Ratings
20
Memories of MurderRated ★ 4.0- When the seasons changeRated ★ 3.0
ChefRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
EnemyRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 5.0