Movies
Ratings
253
The PurgeRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Tough as IronRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0