Movies
Ratings
52
ExhumaRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0