Titles you rated
DittoRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 5.0
RayRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Dangerously ExcitedRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0