Movies
Ratings
192
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
Close Your EyesRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
AirRated ★ 4.0
Road to BostonRated ★ 3.5
AnomalisaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Made in ItalyRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 4.0
Tears for YouRated ★ 2.5
CallRated ★ 2.5