Titles you rated
A Cure for WellnessRated ★ 1.5
La maison de HimikoRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 2.0
JackRated ★ 3.0- SinglesRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
JoyRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
LavaRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 2.0
MicmacsRated ★ 4.0
In BrugesRated ★ 4.5
The 40-Year-Old VirginRated ★ 4.0
Grown Ups 2Rated ★ 2.5
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
LooperRated ★ 4.0