Movies
Ratings
488
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
365 DaysRated ★ 0.5
GattacaRated ★ 4.5
Dark CityRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
Under the Tuscan SunRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
BaoRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
IntentionRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0