Movies
Ratings
95
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 1.0
RioRated ★ 5.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
G-ForceRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0