Titles you rated
Swing KidsRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5