Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Suzhou RiverRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
OnceRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0