Titles you rated
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 1.0
TakenRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0