Movies
Ratings
104
The Blind SideRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 1.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0