Movies
Ratings
125
MarathonRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 1.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
SawRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5