Titles you rated
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 0.5
The MartianRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5