Movies
Ratings
41
Dark WaterRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
YarnRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
A Girl Walks Home Alone at NightRated ★ 4.0
Jamon JamonRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
The BabadookRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0