Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 0.5
The WailingRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.0
A Violent ProsecutorRated ★ 0.5
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
The InternRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5