Movies
Ratings
400
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
Cars 3Rated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5