Titles you rated
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 1.0
TarzanRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0