Movies
Ratings
17
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0