Movies
Ratings
1189
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Godzilla Minus OneRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 3.0
Dirty MoneyRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.0