Movies
Ratings
15
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.5