Movies
Ratings
329
1917Rated ★ 5.0
Secret ZooRated ★ 5.0
Black MoneyRated ★ 5.0
A Dog's JourneyRated ★ 5.0
MetamorphosisRated ★ 5.0
The CulpritRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
LeonRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5