Movies
Ratings
403
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 0.5
Me Before YouRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
LightyearRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Dave Made a MazeRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
BurningRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0