Titles you rated
The SignalRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 5.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0