Movies
Ratings
1365
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
War MachineRated ★ 2.0
100 MetersRated ★ 4.0
Marty SupremeRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
Boogie NightsRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
It's What's InsideRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
CureRated ★ 5.0