Titles you rated
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 2.0