Titles you rated
Early ManRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Paddington 2Rated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Unlocking SherlockRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Angels ShareRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 1.0
Sister ActRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
The BFGRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.0